XXIX Niedziela Zwykła, rok C

1. Za wszelkie ofiary oraz daninę diecezjalna serdeczne Bóg zapłać, szczególnie za ofiary ze składki remontowej.
  2. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po wieczornych Mszach świętych (poza wtorkiem i czwartkiem).
  3. Dzisiaj i jutro 19-20.10. – sobota- niedziela odbędzie się statystyczne liczenie wiernych w parafii.
  4. Wzorem ubiegłego roku będzie organizowana zabawa andrzejkowa – termin zabawy to 23.11.2019r. (sobota), koszt jak w ubiegłym roku 200 złotych od pary. Wszelkie informacje odnośnie sprzedaży biletów w następnym tygodniu. W czwartek (24.10.) spotkanie wszystkich chętnych w przygotowaniu zabawy, tak jak to było wzorem ubiegłego roku o godz. 1830.
  5. W kruchcie Kościoła dostępne są karki na wymienianki.
  6. We wtorek (22.10.) ze względu na peregrynację obrazu MB Częstochowskiej w Dolsku Msza święta o godz. 900 a różaniec dla dorosłych o godz. 830. W tym dniu przypada wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża, którego relikwie mamy w naszym Kościele.
  7. W piątek (25.10.) przyjmowanie intencji Mszalnych na rok 2020, od godz. 900 do godz. 1200  oraz od godz.1530 do godz. 1700 . Serdecznie zapraszam.
  8. Za tydzień (26.10.) sprzątanie Kościoła.
  9. W przyszłą niedzielę na godz. 1400 zapraszamy na poświęcenie i otwarcie wigwamu przy boisku szkolnym mieszkańców Kunowa.
  10. Różaniec święty od poniedziałku do soboty (poza wtorkiem) o godz. 1730 . Przypominam ministrantom o nabożeństwach różańcowych.
  11. Różaniec dla dzieci we wtorek (22.10.) o godz. 1700 oraz w czwartek (24.10.) o godz. 1700 – spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  12. Zgodnie z zaleceniem papieża Franciszka w październiku przezywamy nadzwyczajny miesiąc misyjny. Z tej racji nasza parafia przekazała jako dar misyjny trzy ornaty i dwie alby diecezji pińskiej na Białorusi, zapewniając również o wsparciu modlitewnym.
  13. W zakrystii można zapisywać się na płytę DVD jako pamiątkę z peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej w naszej parafii, wykonaną przez pana L. Gorwę – nagranie obejmuje wszystkie wydarzenia od powitania do zakończenia oraz zdjęcia, koszt 40 złotych. Zapraszam do zapisów (do tej pory zapisało się 14 osób).

(-) ks. prob. Dawid Szymański