III Niedziela Zwykła, rok C.

1. Dziękuję za posprzątanie Kościoła i ofiarę na kwiaty. Za dwa tygodnie (9.02.) następne sprzątanie Kościoła.
  2. Plan kolędy na następny tydzień:

– dodatkowy dzień kolędowy we wtorek (29.01.) bez zmian,

zaległa kolęda – Małachowo „Leśna” i „Polna”  Kołacki – Juskowiak  z dnia 26 stycznia (sobota) zostanie przeniesiona na sobotę dnia 2 lutego, rozpoczęcie kolędy od godz. 1100.Przepraszam za utrudnienia. Serdeczne podziękowania Wszystkim Drogim Parafianom za serdeczne i życzliwe przyjęcie podczas wizyt kolędowych.

1. Sobotni objazd chorych ze względu na kolędę będzie miał miejsce w czwartek (31.01.) od godz. 800.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca (1.02.):

objazd chorych w piątek (1.02.) od godz. 1500  spowiedź święta od godz. 1700 – adoracja Najświętszego Sakramentu, Litania do NSPJ oraz akt wynagradzający, o godz. 1800 Eucharystia.

1. W tym tygodniu przypada I Sobota miesiąca (2.02):

– wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 1730  następnie Eucharystia o godz. 1800 .

1. W sobotę (2.02.) przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu zbiórka do puszek na radio Emaus oraz klasztory klauzurowe. Na Eucharystię o godz. 1800 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami, podczas Eucharystii nastąpi poświęcenie świec.
  2. Biuro parafialne czynne od środy (30.01.) po wieczornych Eucharystiach.

(-) ks. prob. Dawid Szymański