Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela – Chrzest Pański

 1. Pamiętajmy o przepisach sanitarnych związanych z COVID-19.

 2. Niedziela Chrztu Pańskiego, kończy liturgicznie okres Narodzenia Pańskiego.

 3. W tym tygodniu przypada XXIV Dzień Judaizmu, bliższe informacje odnośnie programu i spotkań on-line na stronie archidecezji poznańskiej.

 4. W tym tygodniu Biuro Parafialne czynne tylko w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej.

 5. Następne sprzątanie Kościoła za tydzień (16.01.).

 6. Informacje odnośnie kolędy w Kościele umieszczone zostały w gablocie przed Kościołem oraz na stronie internetowej parafii.

 7. Podczas Mszy świętych kolędowych gromadzą się przedstawiciele rodzin w Kościele. Po skończonej liturgii każda rodzina otrzyma prezent od proboszcza. W kruchcie Kościoła przez ministrantów będzie rozprowadzana woda świecona. Obrzędy kolędowe, poświecenie domu w tym roku zostanie uczynione przez ojca domu i wspólną modlitwę. Ofiary zbierane podczas Mszy świętych kolędowych zostaną przeznaczone na dalsze prace remontowe w Domu Parafialnym.

 8. Bardzo serdecznie dziekuję za dotychczasowy udział w Mszach świętych kolędowych, za wspólną modlitwę i życzliwość. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie ministrantom, życząc im dalszego Bożego zapału.

 9. Msze święte kolędowe:

  a. poniedziałek (11.01.) – Kunowo- ul. Lipowa, Kościańska, Wąska, Szkolna i Polna,

  b. piątek (15.01.) – Kunowo – ul. Zielona, Kwiatowa oraz tzw. „Skowronki”,

  c. w przyszłym tygodniu Małachowo wg planu poniedziałek i wtorek (18/19.01.) odpowiednio numery parzyste i numery nieparzyste.

(-) ks. prob. Dawid Szymański