II Niedziela Adwentu, rok A

1. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu po wieczornych Mszach świętych (poza poniedziałkiem).
  2. Dziękuję serdecznie za posprzątanie Kościoła i ofiarę na kwiaty. Za dwa tygodnie (21.12.) następne sprzątanie Kościoła.
  3. Do nabycia świece Caritas- duże 13 złotych – małe 7 złotych oraz opłatki wigilijne w cenie 2,5 złotego. Będą także rozprowadzane w tym roku Mikołajki dla dzieci. Wszystko będzie rozprowadzane przez naszą Parafialną Caritas przed i po Mszach świętych.
  4. Caritas Parafialny jak co roku organizuje zbiórkę żywności dla potrzebujących z naszej parafii. Pomoc w postaci produktów składamy do kosza w kościele (do 15.12.), tam też odbieramy specjalne torby na żywność. Zachęcam do pomocy bardziej potrzebującym.
  5. Roraty dla dzieci, młodzieży i dorosłych od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Tegoroczne roraty będą poświęcone Matce Bożej, jej poszczególnym wizerunkom, hasło tegorocznych rorat: Różne oblicza naszej Mamy.
  6. W tym roku pragniemy przygotować parafialne jasełka, w których wystąpią dzieci z naszej parafii. Osoby chętne ze szkół podstawowych proszone są o zapisy w zakrystii.
  7. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się w czwartek 19.12. od godz. 15:00 do 17:30 ((przerwa od 1600 do 1630 ).
  8. W czwartek (5.12) odbył się pogrzeb śp. Joanny Jakubczak. Wieczny odpoczynek…

(-) ks. prob. Dawid Szymański