Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Kunowie

dekanat gostyński, archidiecezja poznańska

XXVI Niedziela Zwykła, rok C

1. Biuro parafialne czynne po każdej Mszy świętej, nieczynne tylko we wtorek.

2. Dziękuję za posprzątanie Kościoła i ofiarę na kwiaty, kolejne sprzątanie za dwa tygodnie.

3. W zakrystii dostępne są nowe książeczki do bierzmowania. Stare książeczki oddajemy, nowe odbieramy.

4. W piątek (30.09.) nauka przed chrztem świętym, dla tych, którzy mają chrzest święty w miesiącu październiku i listopadzie. Obecność rodziców i chrzestnych obowiązkowa.

5. Na stronie internetowej parafii, dostępne są informacje odnośnie przygotowania do I Komunii świętej.

6. W najbliższą sobotę (1.10) przypada I Sobota miesiąca, objazd chorych od godziny 8:00, nabożeństwo I Sobót o godz. 17:00.

7. Pielgrzymka do Częstochowy jest w trakcie przygotowania, wyjazd 8 października (sobota) koszt 90 złotych od osoby. Wyjazd rano o godz. 6:00, powrót w godzinach wieczornych ok 20:00. Msza święta o godz. 11:00, zasłonięcie obrazu godz. 12:00 – modlitwa, godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i droga powrotna od godz. 16:00.

8. Parafia organizuje zabawę andrzejkową w restauracji Kunowianka w sobotę 26 listopada wraz z loterią fantową. Bliższe informacje wkrótce.

(-) ks. prob. Dawid Szymański