Brak dostępnego opisu zdjęcia.

XIII Niedziela Zwykła, rok A

1. Podczas uroczystej celebracji nieszporów, dnia 28 czerwca 2020 roku (niedziela) o godz. 17.00 Ksiądz Arcybiskup dokona, już tradycyjnie, wręczenia nagród „Optime Merito Archidioecesis Posnaniensis” czyli medale dla zasłużonych na rzecz archidiecezji. W tym roku medale z naszej parafii otrzymają: państwo Irena i Mieczysław Kamińscy, pani Teresa Matyla oraz pan Bronisław Padurski. Serdecznie gratulujemy.
  2. Czas Komunii świętej wielkanocnej został przedłużony w naszej archidiecezji do dnia 14 września 2020 roku.
  3. Dzisiaj składka remontowa przed Kościołem, na spłatę zadłużenia Domu parafialnego. Za złożone ofiary serdeczne Bóg Zapłać.
  4. Nabożeństwa czerwcowe po Mszach świętych wieczornych od poniedziałku do wtorku.
  5. W poniedziałek (29.06.) przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, Msze święte godz.. 9:00 oraz 18:00.
  6. W środę (1.07.) przypada rocznica śmierci ks. kan. prob. Leona Kamińskiego, Msza święta w Jego intencji o godz. 18:00, potem krótka modlitwa na cmentarzu parafialnym. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  7. W piątek (3.07.) przypada I piątek miesiąca – spowiedź święta od godz. 17:00 do 17:50. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. O poprowadzenie różańca poproszę Matki różańcowe z Dalabuszek. Na zakończenie Litania do NSPJ i akt oddania się Sercu Jezusowemu.
  8. W kruchcie Kościoła został zamontowany specjalny automat do dezynfekcji rąk. Serdecznie dziękuję za ufundowanie takiego automatu na rzecz parafii oraz obsługę serwisową.
  9. Msze święte wieczorne w miesiącu lipcu i sierpniu oraz w soboty, bez zmian o godz. 18:00.

(-) ks. prob. Dawid Szymański