XXIV Niedziela, rok B

1. Pamiętajmy o przepisach sanitarnych związanych z COVID-19.

2. Serdecznie dziękuję za posprzątanie Kościoła mieszkańcom Dalabuszek oraz za kwiaty. Następne sprzątanie za dwa tygodnie (25.09.).

3. Zostały wywieszone nowe zapowiedzi przedślubne.

4. Biuro Parafialne czynne w poniedziałek i piątek, po Mszach Świętych wieczornych.

5. We wtorek i piątek nie ma Mszy świętych wieczornych.

6. W środę w ramach modlitwy Kościoła jubileuszowego gościć będzięmy ks. kan. dr Ryszarda Rybaka, Oficjała Metropolitlanego Sądu Duchownego w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w czwartek (16.09.) po wieczornej Mszy świętej.

8. Za tydzień przed Kościołem składka na dalsze prace remontowe Domu Parafialnego.

9. Serdecznie dziękuję za liczny udział podczas ostatniej Mszy świętej środowej a także za wspólną modlitwę w piątek podczas Koronki do Bożego Miłosierdzia.

(-) ks. prob. Dawid Szymański