XVI Niedziela, rok B

1. Pamiętajmy o przepisach sanitarnych związanych z COVID-19. Przepisy sanitarne zwiększyły limit wiernych w Kościele do 75% (na dzień dzisiejszy).

2. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w środę i czwartek.

3. Pamiątki z sakramentu bierzmowania (zdjęcia) do obioru w zakrystii. Cena 30 złotych.

4. W poniedziałek nie ma Mszy świętej wieczornej.

5. Dziękuję  za posprzątanie Kościoła i ofiary na kwiaty.  Następne sprzątanie za dwa tygodnie. Za tydzień zostaną wyznaczone kolejne osoby.

6. Dziś przed Kościołem (17/18.07.) składka remontowa na dalsze prace w Domu Parafialnym.

7. Zostały wywieszone nowe zapowiedzi przedślubne.

8. Za tydzień w sobotę i niedzielę (24/25.07.) święcenie pojazdów mechanicznych przed Kościołem, po każdej Mszy świętej.

9. Zachęcam do gorliwej modlitwy w naszej parafii do św. Józefa (zwłaszcza w środy), z racji tego, że jako jedyni w okolicy dostąpiliśmy przywileju Kościoła Jubileuszowego. Od najbliższej środy można składać prośby i podziękowania do św. Józefa.

(-) ks. prob. Dawid Szymański