XX Niedziela Zwykła, rok C

Peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej w parafii

1. W poniedziałek (12.08.) oraz we wtorek (13.08.) w naszej parafii przeżywamy czas peregrynacji Obrazu Jasnogórskiego.
  2. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w czwartek (15.08.) po Mszach świętych.
  3. W tym tygodniu ze względu na peregrynację Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej zmiana godzin Mszy świętych. Peregrynacja obrazu trwa w naszym dekanacie gostyńskim do 15 sierpnia.
  4. Podczas nawiedzenia obrazu będą robione zdjęcia oraz film przez pana Leszka Gorwę.
  5. Dnia 15.08. (czwartek) Uroczystość Wniebowzięcia NMP – świecenie ziół i kwiatów na każdej Mszy świętej. Przed Kościołem zbiórka do puszek na Caritas parafialną.
  6. Dziękuję wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie w przygotowanie peregrynacji.
  7. Dziękuję za udział w pielgrzymce do św. Wawrzyńca w Dolsku.
  8. W środę (14.08.) o godz. 1100 odbędzie się pogrzeb śp. Heleny Modlińskiej z Kunowa. Wieczny odpoczynek…

(-) ks. prob. Dawid Szymański