Caritas archidiecezji poznańskiej

 

Respirator Bennett 980

Uruchamiamy zbiórkę, aby zakupić respirator, który zostanie przekazany do Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia. Na sprzęt chcemy przeznaczyć  95 tys. zł.

Wszystko co powinniśmy zrobić w obliczu epidemii, to nie tylko zadbać o swoje bezpieczeństwo, ale wspólnymi siłami pomóc tym, którzy naszej pomocy potrzebują. Mamy świadomość, że są to ludzie, dla których taka pomoc może być nieoceniona. Tutaj chodzi o ludzie zdrowie i życie. Dlatego chcemy się wspólnie zmobilizować i sfinansować Drużynie Strusia respirator, który w obecnej sytuacji może okazać się niezbędny w ratowaniu ludzkiego życia.

Cel można także wesprzeć w formie tradycyjnej na poniższe dane:
Caritas Archidiecezji Poznańskiej
Nr konta: 70 1090 1362 0000 0000 3602 2297
Tytułem: Cel charytatywny – respirator